Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok igazán hosszú...

Hol tudok igazán hosszú combzoknit rendelni?

Figyelt kérdés

Interneten. Valami ilyesmit: [link]

A lényeg, hogy ne harisnya legyen, hanem zokni és átlátszatlan, és tényleg nagyon hosszú legyen, combközép fölöttig. Mert kerestem én már sok helyen, de fiú létemre nem értek hozzá... Lehet ilyet kapni valahol egyáltalán?

Előre is köszi :)


2010. dec. 2. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Meli Meloban tegnap vettem kb. 15OOftért, van egy csomó fajta, nagyon szépek. :)
2010. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátnődnek szeretnéd? :)

Amúgy eBayen láttam pont olyat, mint amit belinkeltél de szerintem nem érdemes rendelni, ha pl. Meli Meloban is van.

2010. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban is szokott lenni, csak nem mindegy, milyen magas a lány. :D Én a 160 centimmel fel tudom húzni kb eddig is, mert azért nyúlik is valamennyire. Mindenféle színes csíkos, meg fekete, lila, sötétkék szokott lenni, kb 500-700ért láttam eddig.
2010. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Ez a Meli Melo egy üzlet, vagy egy internetes oldal? Mert nekem az utóbbi kellene, üzletről meg nem találtam semmit, feltételezem hogy Budapesten van... Cskhogy én vidéki vagyok. Kínaiban is néztem, de nem nagyon volt olyan igazán hosszú.

2010. dec. 5. 16:43
 5/5 anonim válasza:

Hol ez a bolt?xD

Engem is érdekelne-lehetőleg Budapesten-:)

2014. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!