Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hülyén nézne ki?

Nagyon hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés
Fekete térd alá érő nadrág, hegyesorrú, magas bokacsizma és fekete harisnya...
2010. dec. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem - képzelem -, borzalmas.
2010. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csizmanadrágot csizmához szokás hordani (leírásból annak jön le nekem legalábbis), a hegyes orr amúgy se tetszik. Viszont hosszú csizmával is csak úgy vedd fel, ha a harisnya nem látszik ki a kettő között, az valami iszonyat, és csomó ember hordja, de nem kéne erőltetni. ^^"
2010. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem is nagyon hülyén néz ki :S

csak holnapra fekete szerelésben kéne mennem, és a hosszú szárú csizmához túl nagy a vádlim :S:S de akkor egy barnás csizmát fogok felvenni és ennyi =)

2010. dec. 2. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baromi jól néz ki, és nem a nőkre kéne hallgatni, amikor ilyenekről van szó, mert a nők szépérzéke a divatot és a csordát követi, míg a férfiaké sokkal inkább megmarad az alapvető talajon: mi vonzó egy nőn. Szerintem nagyon szexis amikor kilóg egy kis harisnya a csizma és a nadrág között, de hidegben nem tudom mennyire szerencsés. Viszont a hegyesorrú csizma az nem olyan jó, kérdés mennyire hegyes, mert ha ilyen kis lekerekített vége van, akkor nem gáz.
2010. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!