Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik a legszexiseb...

Szerinted melyik a legszexisebb? (Itt most kérlek, ne a nőt nézzétek, hanem a fehérneműt! )

Figyelt kérdés

Szóval van pár, ezekhez hasonló darabom, és kíváncsi lennék mások véleményére (pláne fiúkéra), hogy szexisség szerint hogyan állítanátok sorrendbe őket. (Legvágykeltőbb legelőre)


Van egy harisnyatartós fekete felső - míder (természetesen fekete combfixszel felvéve). Hasonló ehhez, csak az enyém kicsit aprólékosabban és szolidabban kimunkált:


[link]


Van egy pántnélküli, ultrafeszes, fekete body (szebb mint ez):


[link]


És egy fekete, plüss, hát nélküli, tangás body. Hasonlít ehhez:


[link]



Na jó, egyelőre ennyi, most nem is linkelek többet. :)


2010. dec. 2. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A második nem jön be, ahogy elképzelem, 2 3 1.
2010. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha a 2.nem jön be akkor miért azt rakod előre?



1. <3

2010. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert ez a három típusú dolog közül nekem legjobban a bodyk és egyéb, feszülős, de takaró dolgok jönnek be, azért.
2010. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek nekem nem tetszenek,persze egy szép nőn minden jól áll ami ilyen sokat mutat,de 100meg 100szexis fehérnemű akad...akár egy kínaiban is.

Az meg más dolog,hogy Te viseled,így fontos ,hogy jól érezd magad benne:)

2010. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja értem. bocsi, félre értelmeztem.(:
2010. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!