Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2 kérdés: Mit vegyen fel egy...

2 kérdés: Mit vegyen fel egy black metálos hogy látszodjon is rajta? Eddig teljesen átlagosan néztem ki, de szeretném hogy lehessen látni is rajtam.

Figyelt kérdés
Másik kérdésem hogyan lehetne egy átlagos csizmát feldobni vmivel hogy metálos kinézete legyen?
2010. dec. 1. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát de most te fiú vagy, vagy lány?
2010. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány
2010. dec. 27. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Fekete cuccokat... nem?
2010. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bakancs, farmer vagy rövid szoknya neccharisnyával, felsőknél fűzők, fekete nőies 'gótos' szabásúak. plusz az egyéb kiegészítők, mondjuk nyaklánc, oldalláncok, karkötők, ilyesmi... és egy jó kis málhazsák :) de leginkább az lenne a fontos, hogy a saját ízlésedet tükrözze a kinézeted. tehát van ugyan ennek egy divatirányzata, de azért jobb ha törekedsz az egyediségre. Pl. én kabátomra felvarrókat tettem, málhámat pókhálómintásra rajzoltam, ilyesmi. Remélem segítettem :)
2011. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy 16/F vagyok :D csak mert ahogy visszaolvastam nem egyértelmű .
2011. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőlködj.
2011. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!