Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Láttam már rengeteg...

Lányok! Láttam már rengeteg lányon tanga bugyit és van aki direkt mutogatja, lentebb huzza a nadrágját hogy kilátszodjon a tangája. Miért jó ez? Ti is így szoktátok?

Figyelt kérdés
Nem zavar csak néha felizgulok...egy tanga láttán.(:
2010. nov. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan ronda-.-"
2010. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gusztustalan, ha valakinek a fél tangája kilóg a nadrágjából ..
2010. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áh szerintem is gusztustalan, van a suliba egy csaj 7. és kicsit duci és csípő gatyát hord és a tangája a derekáig fen van húzva.Hát ne is mondjam milyen szép látvány :D
2010. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én csak tangát vagyok hajlandó felvenni, mert jobban áll rajtam a nadrág, kényelmesebb, szexibb és nőiesebb, de soha nem mutogatnám senkinek. Ügyelek arra, hogy ne csússzon fel, nem hogy még direkt felhúzzam.. Normális lány nem csinál ilyet. Ha kicsúszik, az tényleg csak véletlen. Gusztustalan és k*rvás.
2010. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom.:) amugy te hány éves vagy ?:)
2010. nov. 28. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan nekem nem olyan az alakom sajnos, hogy l álljon a tanga, de ha azt hordanék, akkor sem tenném közszemlére. Ez közönséges, undorító, ízléstelen és ribancos (nem arról beszélek, ha vkinek véletlenül kilátszik a bugyija egy kicsit, hanem arról, ha látszik, hogy direkt ki van téve).
2010. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig tangát hordok, de sose mutagatom direkt, előfordult már, hogy kilátszott, de ahogy észrevettem megigazítottam... nem hiszem, hogy sok emberre tartozna, hogy éppen milyen bugyi van rajtam :)
2010. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!