Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó alakja van ennek a csajnak?

Jó alakja van ennek a csajnak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 26. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell ennyire fikázni. Ezen az oldalon érdekes módon senkinek nem tetszik semmi. Ennyire elégedetlenek az emberek vagy mi? Vagy csak szimplán rosszindulatúak.. Na mindegy. Természetesen nem törvényszerű, hogy mindenkinek ugyanaz tetsszen, de, hogy itt még senkinek nem felelt meg semmi az is biztos. Nincs semmi végzetes probléma az alakjával, amit ennyire szidni kéne. Ha az utcán menne valami előnyösebb ruhában, szerintem senkinek nem jutna eszébe negatívan kritizálni.
2010. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
igen,ruhában más lenne az összkép.de ez volt a kérdés,h jó alakja van-e. ez pedig egyértelmű,h nem csinos. tisztában kéne lenni vele, h mit mutasson meg és mit takarjon el.ez alap dolog
2010. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
ehhh..ezt a rüfkét ismerem személyesen is, ugyan abba a gimibe jártunk...el kell mondjam, rettentően el van szállva magától, azt hiszi, hogy milyen jó csaj, pedig egyáltalán nem az. a fiúk előtt is csak tettevette magát a csámpás lábával:D nevetséges:D inkább azokat a gusztustalan fogait csináltatá meg, ahelyett hogy az újságba pózol:D
2010. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az alakja lehet, hogy jó, de ebből a nevetséges beállásból nem jön le - kis stílust kéne tanulnia:)
2010. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
kicsit O lába van, de szerintem jó alakja van, csak fura pózban áll. Kíváncsi lennék, aki itt lefikázta, annak megkora úszógumija ékesíti a hab testét.
2010. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

irigylem.

nekem széles csipőm, és vastag combjaim vannak, és hozzá aránytalanul vékony derekam. bármit megadnék egy ilyen alakért.

2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

15:54-esnek

NE irigyeld! Szerintem neked valószínűleg 100x csinosabb és NŐIESEBB alkatod van, mint ennek a gebének! fontos, hogy egy nőnek NŐIES VONALAI legyenek és ne úgy nézzen ki mint egy vonalzó!

32/F

2010. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az uccsóval tökéletesen egyetértek! Legyen nőies és ne anorexiás!
2010. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
az utóbbi vagyok... Lehet az a csaj kérdi aki a képen van mert kíváncsi milyennek látjátok ti meg itt fikázzátok... Nem baj drága nekem jó leszel csak gyere!
2010. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!