Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanvin for H&M kollekció....

Lanvin for H&M kollekció. Vettél valamit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nem :( Nagyon drága. De nagyon szépek, főleg a ruhák
2010. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon húzós :S Ezért érdekelne, hogy létezik-e ezen a földön egyszeri halandó, aki nem sajnált 60 ezret egy ruhára...
2010. nov. 24. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt a ruhát vásároltam meg.:

[link]


A felső része teljesen átlátszó,így olyan hatást kelt,mintha vállpánt nélküli ruha lenne rajtam.

A próbafülkén kívül még nem viseltem,mert egy szilveszteri partira vettem,addig nem szeretném felvenni.

Bár..annyira gyönyörű,hogy sajnálom magamra ölteni.

2010. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én végül csak egy nyakláncot vettem. Az is drága volt, ha azt nézem, mennyit nem sajnálok egy bizsuért - de úgy éreztem, muszáj beszereznem valamit... Nem sajnáltál ezért a ruháért 60 ezer forintot - főleg, hogy szinte alig lehet felvenni valahová?
2010. nov. 26. 01:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem jutottam el sajnos, de nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen lett a kollekció??? Nektek hogy tetszett?
2010. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszett, és furcsálltam is azt a nagy leszólást, amiket a blogokon produkáltak egyes kommentelők...

Tény, hogy néhány darab tisztázatlan varrással van megoldva - amit én sem kedvelek, de az anyagok mind minőségiek, a szabásvonalak pedig zseniálisak minden egyes darabnál!

Amik nekem nem tetszettek, azok a pólóruhák és kistáskák voltak, mert ezeknél úgy éreztem, semmi Lanvin nincs bennük, csak azért készültek, hogy a kevésbé vagyonos emberek is tudjanak vásárolni valamit...

Hát én inkább egy nyakláncot választottam, mint azt az ocsmány bohóc pólóruhát...

2010. nov. 26. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:45-ös vagyok:

Nem sajnáltam.Már egy hónappal ezelőtt kinéztem magamnak ezt a ruhát egy amerikai blogon.Akkor elhatároztam,hogy akármennyibe fog kerülni,megveszem.

Már csak valami szép cipellőt kéne hozzá találnom.

2010. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban gyönyörűek a ruhák, de én is úgy voltam vele, hogy nem igazán járok olyan helyre ahová felvehetném, akkor meg minek? Ráadásul tényleg sokba kerültek.
2010. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!