Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusu lányok vannak?

Milyen stílusu lányok vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon átlagosan kérdem, és igazából csak annyi érdekelne, hogy átlagosan milyen kategóriába soroljuk a lányokat... Leginkább külső alapján... Belső se baj, de mint mondtam átlagban érdekel, tehát a külső dominál.:)

Köszi..


2010. nov. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

18-30 éves korosztályt így sorolnám be legrosszabbtól a legjobban kinézőig:


- bányarém

- ízlésficam

- csúnyácska

- értelmes

- butácska

- ringyó

- ribanc


kinézet alapján így következtetnék.

2010. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a ringyó meg a ribanc között?

Mikortól számít valaki csúnyának vagy bányarémnek. Én például nem vagyok valami nagyon szép, de azért talán nem vagyok ronda. Mitől tudnám eldönteni, hogy általában milyennek tartanak a pasik? (mégsem kérdezhetem meg mindegyiket)

2010. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

22.47 vagyok. Bocs, hogy kérdésre kérdést írtam.

Válaszolok is: szerintem még lehet mondani olyat, hogy elegáns, sportos, konzervatív.

2010. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

a ribanc mindenre kapható, különösebb erőlködés nélkül. A ringyónál meg be kell vágódni előtte, szóval meg kell érte dolgoznod.


nagyjából ennyi a különbség, de ez már puszta kinézet alapján is felfedezhető valakin, hova tartozik.

2010. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

hát igen, azt a maradék hármat valahova középre szúrnám be, ha bővíthetném a listámat.


igazad van, őket kihagytam.

2010. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha normális, egymáshoz passzoló ízléses ruhákat veszel fel, nem tűzdeled fel a fejed póthajjal, nem aszalod magad szénné a szoliban akkor senki nem fogja mondani, hogy bányarém vagy még ha amúgy az is vagy.
2010. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

külső alapján:

nőies

loty*ós

semmilyen

azt hiszem magáért beszélnek a kategóriák :)


belsőre:

barátnőnek, feleségnek, anyának való

csak szexre....

2010. nov. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elodka ***** válasza:
Kalmar a király te véletlenül nem kalmár gergő vagy??
2010. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!