Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a lookbook. Nu...

Mit gondoltok a lookbook. Nu oldalról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kéthetente egyszer fel szoktam nézni, vannak jó és kreatív ötletek, láttam már jópár gyönyörű kiegészítőt is. Viszont negatívum, hogy sokan hajaznak egymásra, és nagyon hasonló stílusban öltözködnek.

21/L

2010. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is észrevettem ezt. De tényleg vannak szép cuccok is. Az a baj, hogy ha itt fölvennéd ezeket, tisztára hűlyének néznének az emberek.
2010. nov. 22. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, és olyan kár. >.< szerintem tök jó cuccok vannak. de Pesten hordhatatlan. :S

én am a képek címeit szeretem nagyon. :D

2010. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Az, hogy idióta emberek gyűjtőhelye többnyire, akiknek valamiféle elcs.szett művészi hajlamuk van, és azt hiszik, a divattal kitűnnek a többiek közül, pedig épp ellenkezőleg. A "pasik" a legrémesebbek.

Egyébként elvétve akad 1-2 jó megoldás, de számomra túl tucat, és túl divat. Na meg túl pózer is. 21/L

2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek :)


18/L

2010. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én elég divatb.zi (lány vagyok.:)) ) vagyok. És nagyon szeretem azt az oldalt. Annyira hordanám... de nem jó na itt. Ha kiköltözöm külföldre, akkor az lesz az első dolgom, hogy beszerzek pár ilyen cuccot. Nekem is ilyan a stílusom , csak kicsit visszafogottabban...:) nincs kedvem hallgatni, ahogy cikiznek.:D
2010. nov. 22. 16:42
 7/13 A kérdező kommentje:
ilyen*
2010. nov. 22. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mért félsz attól, hogy kicikiznek.

Nekem az oldalon lévő ruhák többsége nem tetszik, de én egyébként extrémen öltözködöm, és magasról teszek rá kinek nem tetszik, magamnak öltözöm, nem másoknak:)

Sokkal egyszerűbb felvállalni magad, mint az idióta tömeg kénye-kedve szerint válogatnia ruháidat szerintem....

2010. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez is igaz!:D Csak annyi, hogy én is extrémen öltözködöm és már így is hallom a hátamban a pletykákat. De magasról fogok tenni erre.
2010. nov. 22. 18:13
 10/13 anonim ***** válasza:

uhuuu...sztem jo kis oldal...:)

emlékszem, még nem jöttek be itt Mo-n régen ezek a térd fölé érő nacik...de én már láttam itt ott neten...mondom nem számit, feltürtem szépen a farmeromat...emlékszem h olyan megvető pillantásokkal méregettek h nemigaz...aztán mekkora sláger lett ez itt egy időben:D:D:D sose foglalkozom ezzel...én jol érezzem magam benne...és kész...sőt...akkor jo az egész ha megszólnak :P

22L

2010. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!