Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segíts, Láttatok már ilyen...

Segíts, Láttatok már ilyen Fürdőruhát?

Figyelt kérdés

olyan fürdőruhát szeretnék,ami hasolnít egy egyberészes(egyrészes) fürdőruhához,de a hasánál és a hátánál nagyon szépen ki van vágva(nyitott),olyan modern,fiatalosra gondoltam,az a lényeg,hogy a csípőm fölött fedve legyen.

(imádom a (2010-es)modern fürdőruhákat,azokat amiknek a mell-résztől függölegesen 2 vagy 1 "csík"-ba jön le az anyaga:

[link]

[link]

..csak, hogy nekem kicsit heges a csípőm felett,és olyan fürdőruhát akarok ami ilyen stílusú,csak az oldalamon fut végig a csík,vagy mindegy csak sok látszódjun a testemből,csak a csípőm ne)..ha láttok képet ilyesmi fürdőruciról pls írjátok meg .köszi.

14/L


2010. nov. 21. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kismillió üzletben. Uszodákban nemigen kapsz, de pl calzedoniában igen... bár most már télidény van...
2010. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Idén tele volt vele minden kínai + minden nem kínai is. :D
2010. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én csak olyanokat láttam,amik olyanok mint amik a képen vannak,de én nekem nem jó az ilyen:S
2010. nov. 21. 15:02
 4/10 A kérdező kommentje:

olyat mint ez,csak úgy h az oldala is le van fedve(szal úgy hogy a derekától végigmegy a hátán,a másik oldal derékig)

[link]

2010. nov. 21. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
olyat nem fogsz találni. mert oké, neked most ez lenne jó (bár nem értem miért rejtegetnéd, nincs ebbe semmi olyan) de másnak nem. hülyén jönne ki pl a hónalj-váll-nál illetve nem hiszem hogy bárki is szeretné az oldalán nem barnított lenni. ha feltétlen kell olyan ami takar, ne trikinit keress, hanem egyrészest vagy tankinit.
2010. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tavaly is alapozóztam a hegeket,de a vízbe lefolyt,szóval nem vált be,imádom a bikiniket meg a trikiniket,de ezeknél pont a csípő van hangsúlyba :( ,(a hegek a növekedésemmel keletkeztem(striák)amiket nagyon nem tartok fair-nek hogy nekem vannak ilyen hegeim,mert nem voltam soha kövér(átlagos vagyok)
2010. nov. 22. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyenjeim, de úgy döntöttem hogy elfogadom magamat így, és nem érzem magam feszélyezve emiatt, és jól érzem magam mindenféle ruhában. aki úgy gondolja hogy kövér voltál és azért keletkezett, az meg had irigykedjen hogy le tudtál fogyni. (bár ha az igazságot nem tudja, de ezt a következtetést vonja, megérdemli)
2010. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj, na ne csináld már... Nekem négy darab heg van a hasamon, az egyik nagyon hosszú és nagyon csúnya vágás (sosem lesz szép, megmondták az orvosok), mégis felveszem a bikinit, mert nem érdekel, hogy ki mit gondol. Ezek szerint nekem is alapoznom kéne őket? Bocs, de ez a kérdés elég gáz. Ja, és 18 éves lány vagyok, úgyhogy nem hinném, hogy nekem már úgyis mindegy.

De amúgy minden boltban vannak ilyenek.

2010. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt trikininek hívják amit linkeltél nyáron bárhol találsz
2010. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó alakom van, de a combomon sok az ilyen kis "csík", ami miatt aggódsz. De hát ki nem szarja le?! Voltam a nyáron táborban egy hétig, sokat bikiniben, és igen, megbámultak a pasik. De nem vették észre, egyetlen embernek tűnt fel, két nap után... Nem azt nézik. Ha meg igen, kit érdekel? Talán gyorsan nőttél, azért vannak ott a csíkok.
2010. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!