Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Hol kaphatok ilyen...

SOS! Hol kaphatok ilyen sapkát? Egyáltalán mi a neve ennek a sapkának?

Figyelt kérdés

[link]


Formára ilyet szeretnék de a mintája azt szeretném, hogy ilyen [link] legyen barátom szülinapjára szeretném megvenni ha valaki tudja hol lehet ilyet kapni az írjon legyen szívem köszönöm!


2010. nov. 8. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
svájci sapka.
2010. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha rákeresek svájci sapkára akkor kidob hasonlókat de annak van valami kis nemondjammi a tetején ami nagyon nem tetszik válaszodat természetesen köszönöm
2010. nov. 8. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ez nem inkább golf sapka?
2010. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ami az első képen van olyat a soproni Tescoban láttam tegnap. Nem tudom, h más színben is volt e.
2010. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg nem ugyanaz. Hát errefelé szotyizós sapkának is szokták hívni, mert barna bőrű társaink gyakran nyomulnak ilyenben és mindig szotyit zabálnak. :D de nagypapámnak is van ilyen, megkérdezem tőle mi a neve :)
2010. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
H&M,C&A.Tegnap én is felpróbáltam őket,de nagyfateros.
2010. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Micisapkaaa :DD
2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
H&M C&A-ba stb még nem találtam pedig mindenhol néztem :$
2010. nov. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!