Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehetnék "rosszfiúsabb"?

Mivel lehetnék "rosszfiúsabb"?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy hiába hordom kb ugyan azokat a cuccokat mint XY ismerőseim valahogy őket komolyabban veszik. Viselkedésbeli különbségek nincsenek sőt.. a végeredmény viszont mindig az, hogy őket komolyabban veszik. Egyik csaj ismerősöm ajánlotta, hogy a "rosszfiús" külső nem lenne rossz, de úgy igazából nincs ötletem mik lehetnének azok az apróságok amik megváltoztatnák az összképet.
2010. nov. 8. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszi az ötleteket, vannak benne megfontolandók :) (Y)


Neked meg mit írjak? Először is nem tudom hogy miért okoz örömet olyan dolgot írni amire a kérdés feltevője "felveheti a kesztyűt".

Viszont -sajnos- van abban valami amit írsz. Csak nálam van egy olyan gond, hogy sosem néztem úgy ki, nincsenek olyan fizikai adottságaim amiktől önmagában magabiztos lehetnék. Általában a ruhától várom ezt a pluszt. Tudom, hogy ez nem jó és inkább ezen kéne változtatni... de ettől még tehetek fel kérdést és lehet rá normálisan válaszolni. Amm a biztonsági harcos duma élettere érdekes egy anonim oldalon... xD

2010. nov. 9. 15:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól még igaz.
2010. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A Csöbárd ***** válasza:
Ne is erőlködj! Itt már nincs más megoldás, tam tam tam!...Csak a kiherélés! Tam tam tam!...Csak a kiherélés! Légy trubadúr! javasolnám a szakállnövesztést és a keményítő kúrát, de az biztos nem menne! Nem kellett volna a puhány amerikai kutyafattyat követni!
2010. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mit szívtál haver? xDDDD Nem puhány vagyok csak a ruhatáramat szerettem volna kicsit feldobni egy más stílussal. Hogy jön ide a kiherélés?? Azt javaslom legközelebb józanul írj. (Y)
2010. nov. 17. 08:53
 15/15 anonim válasza:
# 10/14 - Teljes mértékben egyet értek vele! Ez nem így működik. Nekem mostanában néha mondják, hogy rosszfiús vagyok, és a nők azt nézik ki belőlem hogy leszrm őket, tárgyként kezelem őket ... te kajak erre vágysz?? Egyébkén régen nem volt ez velem, tudod mióta van? Mióta rájöttem, egy nő se ér annyit h könyörögjek nekik, van saját véleményem, a saját fejem után megyek, senki és semmi kedvéért nem fogom feladni az értékeim, a vágyaim.. és egy nő miatt se fogok soha az életbe megváltozni. Ilyen vagyok, tudom mit akarok - ez vagy tetszik a csajnak, vagy nem .. ha nem tetszik neki? levan ejtve, találok mást. Ha tetszik neki? Akkor részesül abba az örömbe, hogy TÖRŐDÖK vele.. ezer más dolgom is van mint rinyálós kiscsajok dumáit hallgatni pl sportolni vagy tanulni.. mert igen az is fontos nekem. Ez a rinya sajnos korombeli fiúkra is sokszor igaz.. te is eléggé rinyálsz, szerintem hagyd abba és csináld. Öltözködés? Tök mind1, de a meleg viseleteket (rózsaszínpóló, répa gatya) felejtsd el.
2014. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!