Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor gáz egy pöttyös...

Most akkor gáz egy pöttyös gumicsizma szakadó esőben 19 éves lányon, vagy nem?

Figyelt kérdés
kort nemet, indokot is légyszi
2010. nov. 7. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát, igen, gáz. Szerinted nem? Egy 19 éves lányon ne legyen már gumicsizma, gyerekes, komolytalan, idétlen, röhejes. 23/L
2010. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
trendi, jó az!
2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
berlinben élek. itt sokan hordanak gumicsizmát, akár 40 évesen is. skandináviában is és angliában is. most ráadásul divat is. szerintem nyugodtan vedd fel.
2010. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én nem rajongok a divathóbortokért, úgyhogy alapvetően nem tetszik. Viszont! ha illik az öltözékedhez-egyéniségedhez és tudod viselni, nem feszegsz benne akkor nincs vele gond. tényleg nem valami komoly, de a converse tornacipők sem, mégis mindenkin az van.

23f

2010. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én nem követek semmilyen divatot, nem érdekel a trendiség, de szerintem ennek a divatnak van értelme. Vannak elvakult divatrajongók ( itt nem rád célzok, bár nem tudom, hogy milyen vagy), akik esőben is tornacipőben flangálnak. Ez hiába divat, legalább nem fogsz megfázni, nem kell a zoknidból is csavarni a vizet,

15/l

2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ha illik a stilusodhoz miért ne?

kit érdekel hogy divatos vagy sem.

2010. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel!

Ez a baj a világgal, hogy tele vannak az emberek előítéletekkel, és mindenki meg akar felelni mindenkinek.

Ha Te jól érzed Magad benne, nyugodtan hordd!:))

2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek fele fujjolna, a másik fele meg imádná. A kérdés, hogy a 19 éves lánynak tetszik-e magán ;)
2010. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fekete alapon színes pöttyös gumicsizmám van, és kék vagy citromsárga sállal szoktam felvenni persze esőben, 26éves vagyok, és magasról teszek az emberek véleményére, vedd fel nyugodtan ha tetszik!
2010. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

aki még nem próbált esőben tornacipőben esernyővel menni az ne mondja azt, hogy átázik a cipő. köszönöööm.


amúgy szard le mit gondolnak.

2010. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!