Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is volt már hasonló...

Más is volt már hasonló élménye, tapasztalata? Az észérvekre vagy magatokra hallgattatok inkább?

Figyelt kérdés
Ma vettem életem első félcsípő farmer farmerét. Eddig nem mertem venni, mert erős csípőm van, de ismerősöm győzködött, hogy biztos jól állna nekem is. Boltban felpróbáltam, nem volt annyira rossz, és erre fel itthon közölték, hogy vehettem volna helyette fekete farmert, mert ebben elég erősnek látszik a fenekem. Vihetem vissza kicseréltetni.-_-
2010. nov. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Saját magamra hallgatok.


Vagyis csak olyat veszek meg ami nekem tetszik.

És ha nekem tetszik akkor mondhatja bárki, hogy nagy a seggem benne, tetszik és hordom, ennyi.


Én pl. utálom a fekete nadrágot,pedig erősen homokóra alakom van (erősebb csípő, fenék). És a normális farmerkék nacikat szeretem, sőt van világosam is.

2010. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és ha Neked tetszik vissza ne vidd.


Nehogy már azt viseld, amit anyukádék mondanak..............

2010. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha cső vagy répanadrágról van szó, akkor megértem őket :D

Ezért nem árt amúgy magaddal vinni valami jó szemű és szókimondó rokont vagy barátot.

De ha neked tetszik, az a lényeg. :D Hordd nyugodtan.

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit befolyásolható vagy, nem? Egyik helyen azt mondják, jól áll, megveszed. Otthon azt mondják gáz, visszaviszed. Komolyan, legyen már egy önálló véleményed. Nézd meg a tükörben magad, ha a te ízlésednek túl nagy a segged benne, akkor nem jó, ha nem akkor igen.
2010. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, úgy idegesítenek az ilyen hülyeségek, hogy ha van 5 kiló felesleged, vagy nagyobb a feneked, akkor már nem hordhatsz csőnadrágot, csípőnadrágot, cicanadrágot, miniszoknyát, buggyosszoknyát, semmit. Akkor basszus pucéron kéne járjak? Nem fogok midnig térdigérő ceruza vagy A vonalú szoknyában és fekete egyenes nadrágban járni, mert nem tetszik és kész! Én leszarom kinek mi a véleménye és simán felveszek olyat, amit állítólag nem lenne szabad, ebben érzem jól magam és kész. Nem fogok öregasszonynak öltözni, mert van 5 kiló feleslegem. Hordd azt, ami tetszik, akinek meg nem tetszik ne nézze! A nagyobb fenék amúgyis szexis, nekem az ilyen nadrágokban szokták megdicsérni, nem az egyenes nyakigérő feketékben.
2010. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, szívemből szóltál, tökéletesen igazad van.

Nagyon sok ruhadarab nem is áll jól a nagyon vékony lányokon, mert csak 2 pálca láb látszik, semmi forma.


Én is utálom,hogy ha X alakod van Y ruhát nem vehetsz fel..... Nem a francot nem. Ha tetszik akkor felveszem. Végülis magadnak öltözz ne másoknak!!!

2010. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem viszek magammal barátnőt, ha ruhát akarok venni. max akkor megyek barátnővel, ha fehérneműt, kiegészítőket 8fülbevaló, öv, sál stb.) vagy kozmetikumot akarok venni. ugyanis én is jártam már így mint te csak nem nadrággal... Barátnőm rábeszélt egy blúzra, a boltban még tetszett is meg már menni akartam ki, mert ránkmelegedett a kabát, itthon meg felpróbáltam és kb. 10 évvel idősebbnek éreztem magam benne. :(
2010. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!