Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon illik melltartót hordani?

Otthon illik melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Amikor átjön hozzánk a barátnőm, például vacsorázni, telózni vagy itt aludni, általában kényelmesen öltözik fel. Anyám az utóbbi időben elkezdett azon rugózni, hogy miért nem vesz fel semmit a pólója alá, amikor nálunk van, mert szerinte a "tőgyeivel" (ő szóhasználata) kellemetlen helyzetbe hozza a családot. Szeretné, hogy én kérjem meg, hogy vegyen fel melltartót, de én meg cikinek érzem ezt felhozni. Ti jogosnak érzitek, amit anyám kér? Ti is vesztek fel valamit póló vagy top alá a barátotok családjánál? Hogy kéne ezt megbeszélnem a barátnőmmel?

tegnap 00:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%
Hasonkorú vagyok anyudhoz, és mivel tudom, hogy baromi nehéz elviselni a testünk feszességének múlását, így ebben a megjegyzésében, hogy kellemetlen helyzetbe hozza a családot a tőgyeivel, szimplán az irigység és a rosszindulat van.
tegnap 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%

Én sosem hordok.Sehol.Talán ötször egy évben van rajtam.Anyád csak féltékeny.Főleg,ha lógnak a mellei.Van ilyen.

Én nem mondanám a barátnőmnek.

tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!