Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesztek farmernadrágot?

Hol vesztek farmernadrágot?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!! Hol vegyek magas derekú és elég hosszú farmernadrágot, ami szűk szárú?

Legutóbb a zaraban vettem, de egyrészt hamar tönkre ment, másrészt meg folyamat felcsúszik, nem elég hosszú a szára 🤦🏻‍♀️ Illetve jó lenne, ha nem egy fizetésnyi ára lenne még


Hol, hogyan keressek megfelelőt? 168 cm és 53kg vagyok, zara 34es méretű farmer volt



ma 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?


Én fiúként a sinsayban vettem nagyon szűk stretch farmert egészen olcsón, 3000 körül. A dereka is egészen magas, és elég hosszú is. Nekem bejött.

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy deréktól-bokáig feszülős mindenhol ahogy kell.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En eddig a tescos f&f-et vettem, de elszaladt ennek is az ára, 12 ezer volt legutóbb, kb fél év- 1 év után most kezdenek tönkremenni. Úgyhogy most a sheinről rendeltem 4 ezer körüli áron, még nem jött meg de ha csak egy szezont kibír is jobban megérte..
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tescoban csak ilyen borzalmak vannak.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is problémám van egyébként ezzel. Én amúgy 2 éve vettem egy sinsay-es farmert, magasderekú, szűk szárú, és a mai napig viselem. Már azért kopottas itt-ott, szóval le kéne cserélnem de én sem tudom hol nézelődjek. Evidens, hogy sinsay újra, de mástól azt hallottam, hogy romlott a minőség. Nem tudom, lehet egy próbát megér, tekintve, hogy kifejezetten olcsó a többihez képest.

Én amúgy még a Bershkában láttam jókat.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!