Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Lidlben kapható ruházati...

A Lidlben kapható ruházati termékekből milyen méretet érdemes venni: azt, amelyiknek most megfelelő a mérete vagy egy számmal nagyobbat célszerű vásárolni, mert ÖSSZEMEGY mosáskor? Szabadidőnadrág tekintetében.

Figyelt kérdés

Főleg a szabadidőnadrág érdekel most, de akár pólók, fehérneműk is. Tapasztalatok?


60 vagy 95 C fokos mosást bírják?



ma 16:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%
Miért mosnál egy szabadidőnadrágot 95 fokon...?
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tanuld már meg, hogy a kérdésre válaszolsz. A többit privátban.
ma 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a textilkresz szerint mosod, akkor nem megy össze, legalábbis amiket én vettem, azok mérettartóak. Pólókkal jártam már úgy, hogy 40 fok helyett bedobtam 60 fokra, azok eldeformálódtak. Tehát a szélessége megnőtt a hossz rovására.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én eggyel kisebbet szoktam venni, de a saját méreted ajánlom
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3. Köszi szépen! Hasznos!

#4. Okés.


Sajnos se olyan bugyi, se olyan szabadidőnadrág, amit kinéztem, nem volt egy darab sem!

ma 18:57
 6/12 A kérdező kommentje:
#1. Mert ahhoz van kedvem.
ma 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Anyagismeretről hallottál már? Az anyag össszemegy, ha nem megfelelően mosod, mivel legtöbbjük szintetikus. Benne van a címkén, 30-40fokon ajánlott mosni. Mint kb minden ilyen darabot, mert nem bír többet. 95fok az legfeljebb fehér pamut textilnek való és nem színesnek és azt sem gyakran. Elmegy a színe, elfárad, összemegy az anyaga.


Nekem inkább a kisebb méretezés kényelmes. A saját méretem idétlenül oversize. Aki azt szereti, annak a saját méret lesz jó.

ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pamut cuccaim vannak. Semmi bajuk.

Rengeteg dolgot kipróbáltam már 95 C fokon mosni.

ma 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert a pamut természetes anyag. Viszont a Lidl cucciban nagyon sok a műszál vagy keverék és az nem fogja bírni.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy 95% pamut. Az egész jó. Az egyik termék. Felsők is voltál most a Lidlben, amik 100% pamutból készültek. Férfi is, női is. Nézd meg az újságot, ha van kedved.
ma 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!