Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fűző mennyire szorítja be a...

A fűző mennyire szorítja be a hasam? Kb mennyiért és hol lehet venni? Ill. Melyik éri meg jobban a hasszorító öv v. a fűző?

Figyelt kérdés
vettem egy nagyon szép ruhát csak az a baj h eléggé kiadja h nincs deszka lapos hasam. ezért szeretnék fűzőt vagy hasszorító övet kb lapockám aljáig kivágott a ruha hátulja. nem látszana ki egy fűző?
2010. nov. 4. 13:35
 1/2 anonim válasza:
nem szorít nagyon... ismerek olyat aki azt hord... egyébként www.darkshop.hu oldalon találsz ...
2010. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lol,lol, nem! A darkshop drága és gagyi! És ott sosem árultak valódi fűzőket, csak utánzatokat!


Fűzők több méretben vannak, van egész és félmelles, mell alatti és övfűző is, de mindegyikből vannak olyan modellek, amik rövidebbek/hosszabbak, szerintem mindegyikből találnál olyat, ami nem látszik ki.

Nagyon jól leszorítják a hasadat, de szerintem elsőre nem a legkényelmesebb viselet (tisztességesen befűzve!), 1-2 hét után viszont már alig van kedve levenni az embernek, mellesleg gyönyörűek is:D


Én személy szerint jobban szeretem a mell feletti/félmelles fűzőket, mint az övfűzőket/mell alattiakat, szerintem kényelmesebbek, de ez igazából ízlés kérdése, szóval más tapasztalataiból nehéz leszűrni, neked melyik lenne jobb.


Mutatok pár oldalt, ahonnét rendelhetsz IGAZI ACÉLMEREVÍTŐS fűzőket, mert csak azok szorítanak/karcsúsítanak, a gagyi műanyagosok nem! Az ár elég változó, kb 15 ezernél kezdődik (akciósan) a határ pedig a csillagos ég. Nem tudom, mennyit szánsz rá, ezért mutatok mindenféle üzleteket.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az akciókat érdemes nézegetni :) Remélem találsz megfelelőt!

2010. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!