Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted csomagküldés foxpostal?

Vinted csomagküldés foxpostal?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő Vintedes vagyok, eddig két rendelésem volt. Mindkettőt Packetával kérték azt ugye nem automatába kellett feladni. Viszont most jött egy rendelés ráadásul külföldről és Foxpost- al kérte. Amit ír a Vinted aszerint a csomagautomatánál egyszerűen csak a kódot kell beütni amit a vinted generált és mehet be a csomag. Nekem mégis annyira furcsa, lehet azért mert még sosem adtam fel csomagot így, hogy tényleg nem kell semmit sem írni a csomagra??? Mèg a Vinted által generált kódot se? Kicsit olyan mintha egy csomagot tennék bele címzett és minden egyéb nélkül….

tegnap 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak a kódot kell beütni az automatába, kiválasztani a box méretét és nyílik az ajtó. Ez a legegyszerűbb postázási mód, én nagyon szeretem :)
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, írd rá az adataidat, ha eltévedne véletlen a csomag. Én legalábbis rá szoktam írni az email cimem telószámom
tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Semmit se kell rairni. Automataba beutod a kodot, kinyilik az ajto es beteszed a csomagot. Ha veletlen olyan ajto nyilna ki amibe nem fer be akkor becsukod uresen es az automatan lesz olyan lehetoseg h becsuktad uresen es nyit egy nagyobbat
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem kell csinálnod semmit. Én eddig mindig foxposttal kértem a vintedről rendelt csomagokat és sosem volt vele semmi baj, nem kevertek össze semmit. De volt már olyan, hogy az eladó ráírta a kódot vagy a nevemet a biztonság kedvéért, ezt te is megteheted, ha így jobbnak érzed.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!