Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna csizmámhoz milyen színű...

Barna csizmámhoz milyen színű felső illik?

Figyelt kérdés
gondolom sárga, zöld, piros, ilyesmik, de szürke is jó lenne?
2009. jan. 7. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A szürke - barna párosítás nem túl jó. De egy sötétbarna csizmához felvehetsz szerintem nyugodtan szürke pulcsit.
2009. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
De vigyázz, mert a barna-szürke összeállításnál a túl nagy fülbevaló kövérítheti a fülcimpádat.
2009. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok, de a nadrág ne legyen szürke.
2009. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én láttam már halványszürke nadrágos, barna csizmás csajt, és jól néz ki. A mai világba ha a hupililát húzod fel a sárgával, azon se botránkozik meg senki.

Viszont a barna-zöld párosítás nagyon jó, de nem rikitó zölddel.

2009. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
barna lila?
2009. jan. 10. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
szia a piros a rózsaszín (nem a halvány de nem is a magenta) sárga sztem a szürke is...de akkor is legyen más mert pl én tul szürkének látom a szürkét(olyan uncsi) okker, zöld, és ugye a barna...vajszínü fehér fekete, arany türkisz. bíbor (de ezzel vigyázni kell nem mindegy hogy milyen barna a csizma s milyen a bíbor árnyalata...bvár ez mindegyik színre igaz...nézd össze a ruháiddal és amihez szerinted megy és jol érzed magad benne azt vedd fel hozzá:) én igy szoktam(nekem is barna a csizmám...) Amúgy az nagyon feldobja ha pl fekete farmer vagy nadrág van rajtad csizmaalatt és sima fekete felsö és barna kiegészítöket veszel hozzá táska öv karkötö nyaklánc, igy szépen kiemeled sztem
2009. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En a barna csizmammal altalaban lila felsot szoktam venni ez a ket szin nagyon jol talal egymassal foleg ha feldobod ezt a szttet vagy feher vagy ezust kiegeszitokkel.
2009. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!