Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségi katonai/munkás...

Minőségi katonai/munkás nadrág márkákat javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Ács férjemnek szeretnék jó vastag, erős pamutvászon anyagból készült nadrágot, ami nem lyukad ki, kopik el egy hónap alatt. Igazán jó minőségűt keresek.

tegnap 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Én BDU típusú nadrágot használok ilyesmire, de nem javaslom (mert bár nagyon strapabíró pláne az áráért, állítható derék, megerősített térd, stb.) de 2 nagy baj van vele. Egyik, hogy lezser ráadásul a szára egyenes (ezt látni képeken úgy, hogy a katonai bakancs felett "buggyos") ez könnyen beakad, amikor fel kell lépni valahova, szűk helyen mászni stb. másik, hogy nincs olyan zárható (zipzáras esetleg tépőzáras) zsebe amiből nem esik ki a holmi, de könnyen elő lehet kapni pl. számoláshoz telefont. (Az oldalzsebe gombos és hajtókás aminek a két vége le van varrva, az első zsebe nyitott)

Sokszor használnak amúgy magas pamuttartalmú, de kevertszálas szövetet a strapabírás miatt, a tiszta pamut ritkább.

(Ez nekem nadrágban ok, pedig minden más testtel érintkező ruhám tiszta természetes szálas.)

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!