Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen téli kabátot szoktatok...

Milyen téli kabátot szoktatok hordani illetve vásárolni? Hol kaphatóak (majd) meleg és nagyobb méretű kabátok is? (4-5 XL)

Figyelt kérdés
ma 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

4-5XL?

Nem tudom hol lehet ilyet szerezni. Szerintem ha ennyire extrém méretű kell, akkor ne divatolj, örülj ha valamit kapsz magadra. Nem kéne kicsit lefogyni? Mondjuk cirka 40 kilót?

ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet rossz méretett írtam,de az általános kínai ruhaüzletekben az ilyen méretek megfelelőek nekem mellben. Le kellene fogyni az biztos,nem vitás,de nem 40 kilót. Csont kollekció nem szeretnék lenni. Nem egy bálna vagyok,ha már szépen írunk.:)

Divatolásról lenne szó,ha az ember egy jó méretű,minőségű,meleg téli kabátot akar magára? Ja,aki nem nádszál vékony és nem lapos elől az fagyjon meg. Értelek.


Köszönöm a kicsit sem hasznos hozzászólásod. Máskor inkább görgess tovább.


Kösz ezt a hasznos hozzászólást. Máskor inkább görgess tovább.

ma 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyebben tudunk segíteni, ha inkább konkrét méreteket írsz, mint például mell- és derékbőség. A betűvel megadott méretek bármekkorák lehetnek.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrét kabát ajánlás érdekelt volna,hanem hogy hol érdemes nézni,ahol több féle méret is elérhető. Ennyi lett volna a kérdés lényege.
ma 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mindenhol elérhető többféle méret. Az a nem mindegy, hogy a 4-5 XL jelzés mit takar, 110 vagy 200 centi mellbőséget. Előbbivel szinte bármelyik pláza bármelyik üzletében fogsz találni olyat, amibe beleférsz, utóbbihoz viszont már tényleg speciális lelőhely kell, ezért kérdezem. És hidd el, segíteni próbálok, mert tudom, hogy a kínai méretek mennyire félrevezetőek tudnak lenni. Nekem volt onnan 56-os (!!!) beleírt méretű felsőm is, miközben fast fashion üzletekből 42-es cuccokat hordtam.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
H & M, Bonprix
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!