Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M oldalon ha baba ruhát...

A H&M oldalon ha baba ruhát akarok rendelni , kissebb vagy nagyobb méretet rendeljek?

Figyelt kérdés
Hallottam és olvastam is asszem valahol hogy nem túl méretarányosak az újszülött dolgok a H&M-ben . Ezért félek hogy esetleg kis méretet hoznak ki, ha nagyobb az még nem is baj mert később rá tudom adni …szerintetek?

tegnap 21:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem picit nagyobb a méretezés, van aminél méretarányos volt amit rendeltem, pl. kabát. A bodyk picit nagyobbak mint a többi márka méretei, de érdemes rendelni mert jó anyaguk van. Újszülöttre nem rendeltem csak kb 72 mérettől használtunk, de újszülöttre én rendelnék 50 és 56 méretet is, ha nem lesz nagyon nagy a babád az 50 az első napokban jó lehet.
ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 56-ossal kezdtünk mindkét gyerekemnél (3200 g/55 cm, 2950 g/50 cm), sem bodynál, sem ruginál nem baj, ha kicsit nagyobb, még csak fekszik, az ujját fel tudod hajtani, a lába meg úgyis zárt. Nekünk is volt ami teljesen méretarányos volt, volt ami picit nagyobb.


Nagyon szerettem a hm babaruháit, jó minőségű, érdemes tőlük rendelni. Egyébként, ingyen visszaküldés van, ha mégsem lenne jó.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy volt nekünk minden H&M-es babaruha.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!