Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg borzasztóan rossz...

Tényleg borzasztóan rossz minőségű a Sheines ruhák anyaga?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki gyakran rendel onnan? Ha igen: írnátok tapasztalatokat?
szept. 14. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg. Biztos lehet kifogni gyöngyszemeket, de nekem szó szerint mindent csináltak eddig a sinsayes ruhadarabjaim. Kifakultak, kinyúltak, bolyhosodtak, kikoptak.
szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De hát akkor miért rendelnek annyian a Sinsayről és a Sheinről is?

A sulimban rengeteg diákon szoktam látni pl. New York (vagy Brooklyn) feliratos pulcsikat is, amiket tuti, hogy a Sheinről rendeltek.

szept. 14. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón tudnak az aktuális trendek szerint öltözni ennyi. Annyit ki is bír egy-egy felső amíg trendi, utána majd jön helyette az új. Később ráérnek a minőséggel is törődni. Ezért is a fiatalok a fő célközönségei ezeknek.
szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát most ezek a feliratos felsők trendik:


[link]

szept. 14. 14:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyet szeretnék, mert nagyon tetszik, de akkor inkább lemondok róla.
szept. 14. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyakran az túlzás, de vettem már onnan ezt-azt. Ennyi pénzért nyilván ne várj csúcsminőséget! Átlagos kínainak mondanám.
szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
A Sheint nem tudom, de látom a Sinsay is felmerült. Onnan sokat rendelek, és azok egyáltalán nem rosszak. A nyarat szinte tetőtől-talpig Sinsay cuccokban nyomtam végig, és nem lett bajuk, jók lesznek jövőre is. Pedig nincs sok ruhám, úgyhogy gyakran mostam és szárítógépeztem őket. Babaruhák is okésak, pedig azok is gyorsan forognak, nem a szekrényben állnak. Amikkel egyedül megszívtam eddig onnan, azok a feket farmerok, azok nagyon hamar elkezdtek kopni. Minden más nekem bevált. Nem azt mondom, hogy csúcsminőség, de szerintem van olyan jó mint az átlag fast fashion.
szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ezt elfelejtettem írni, pedig fontos. Úgy értve váltak be onnan a ruhák, hogy amiket egyáltalán megtartottam. Mert persze volt sok olyan is, amit már mikor kihoztak látszott hogy gyatra minőség, átlátszó, vékony anyagú, rossz szabású. De azokat vissza is vittem. Amin viszont első látásra nem látszott hogy gagyi, az nem is bizonyult annak, na azokban nyomtam végig a nyarat.
szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván, azért (is) ilyen olcsók.

Bár szerintem nem sokkal rosszabbak, mint a Bershka vagy a H&M. Azok a ruhadarabjaim is pár mosás után kinyúlnak, megkeményednek, eldeformálódnak, bojtosodnak, és elkezd bomlani a varrásuk…

szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es, na ez tényleg így van egyébként.

Múltkor vettem egy sötétkék pulcsit a H&M-ben, amin van egy fehér Paris felirat, és már az első mosás után befogta a sötétkék a fehér feliratot, szóval majdnem, hogy szürke lett. 🫠

szept. 15. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!