Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most, hogy a hőségből nagyon...

Most, hogy a hőségből nagyon hideg lett hirtelen mit vegyek fel holnap egész napos kültéri programra?

Figyelt kérdés
Ti mit vesztek fel? Vastagabb kabát szerintetek kelleni fog?
szept. 13. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Persze, télikabát, téli csizma, szörmés sapka - KOMOLYAN GONDOLOD????

Eleve nincs hideg, csak hidegebb, mint egy hete, másrészt tavasszal ilyenkor azt kérdeznéd, hogy szandál elég-e, meg lehetsz-e pólóban, meg télen mit fogsz felvenni?

szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapucnis pulóver böven elég.
szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ma 10 fok volt. Pulcsiban is fáztam. Szerintem rétegesen öltözz, hogy ha esetleg meleged lesz akkor tudj levetközni.
szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk 8 9 fok volt. A kínai noname hosszított pufi kabát nekem kellett. (van minőségibb minuszokra) 32/N
szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Motoros bőrdzseki
szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Felénk fúj a szél, esik az eső, és tök hideg van. Simán felvettem már a pufikabátom pulcsival, nem volt melegem.
szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a sok fázós embert.. miből vagytok ti? Poloban melegem van most is
szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted zuhogó esőben, erős szélben és 10 fokban a póló a megfelelő viselet, akkor hajrá.
szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? :D Rövidgatya, papucs, úgyis jönnek a nagymenők, akik sosem fáznak...
szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2.

Egyáltalán nem lesz elég. Csak kb 15 percig. A 9-10 fok egy dolog, de a szél igen szar tud lenni.

szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!