Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben lakom, kicsit már...

Győrben lakom, kicsit már hidegebb itt az idő, fázós is vagyok. Felvehetek már szerintetek kabátot ami kicsit vastagabb? Őszi kabát. Farmer kabátban fázom

Figyelt kérdés
szept. 12. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel, amit akarsz.
szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy felvehetsz.
szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Győrben nem. Abdán már talán, Kapuváron biztosan, de Sopronban megint vigyázni kell.
szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, érzed, hogy mennyire fázol. Felénk (Pécs), főleg délutánonként még kifejezetten meleg van. De ahogy látom elég vegyesen öltözködnek az emberek. Van akink kabát van, más meg félmeztelenül flangál.
szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan. Nekem elég még a pulcsi de lehet lassan 2 pulcsit kell fevennem mert azért reggelente én is szétfagyok.
szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ha mi most azt írjuk, hogy szó sem lehet róla, akkor te köszönettel tovább fagyoskodsz?
szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F/L vagy? hány éves?
szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!