Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy nyáron...

Barbie0022 kérdése:

Miért van az, hogy nyáron általában a lányok papucsot, szandit hordanak, a fiúk nagyrésze pedig zárt lábbeliben van?

Figyelt kérdés
Szerintetek ennek csak kényelmi oka van, vagy itt Európában nem is akarnak a srácok nyitott lábbelit viselni?

aug. 30. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én utálok a hugyos ,hânyàsos városba papucsban járni,41/F
aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

A nők lába általában ápolt, másrészt azt gondolják, hogy a szépséghez/egészséghez hozzájárulhat, ha szellőzik a láb.

A férfiak általában kevésbé foglalkoznak önmagukkal, másrészt a munkájuk sem feltétlen engedné a papucsozást.

aug. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
A férfi szandálok nem néznek ki olyan jól, sokkal lekorlátoltabbak mint a női darabok, sokan kifejezetten utálják emiatt(is). Papucsot viszont szoktam azért látni, innen sejtem hogy kényelmi oka is van annak, hogy nem közkedvelt. Én sem szeretem, hogyha pántok súrolják a bőröm.
aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak közül is nagyon sokan járnak papucsban. Viszont nőiben vannak elegáns, csinos darabok, ami munkába is hordható. Férfiban meg annyira nincs nagy választék.

1: papucsban, nem a földön mezítláb. És nem lóg le a láb a papucsról.

aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Használjátok amúgy néha a keresőt, vagy direkt írtok ki ilyen ostoba kérdéseket sorozatban?! Amúgy rossz kategóriában érdeklődsz. A harisnyás, illetve az izzadt lábak után érdeklődő fórumozót kellene követned, és ott aztán az "akolmelegben" egymással is tudok beszélgetni...:D


Nekem egyik sem tetszik, igénytelennek tartom.

aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 veszettkecske ***** válasza:
89%
Én sem értem, mert én sem bírok cipőben meglenni melegben, én is egész nyáron szandált, papucsot hordok mindenhol, pedig fiú vagyok.
aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
sima kulturális különbség, mást várnak el illetve mást fogadnak el férfiaktől és nőktől.
aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Ami engem zavar, az a papucs zokni. Mikor jött ez divatba?


Rengeteg fiatal fiút, és idős bácsit láttam papucsban hozzá lábszárig érő zokniban.

aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

8.

Jól teszik. Sokkal kényelmesebb. Miért is kéne feltétlen mezítláb hordani?

aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
65%

Én papucsban nem tudom elképzelni magam az utcán.


Szandálban még inkább, szigorúan mezítláb, de a gyalogosfelületek tisztasága (értsd: elég koszosak) miatt én is inkább cipőpárti vagyok végeredményben.

aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!