Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a hosszú (szinte...

Mit gondoltok a hosszú (szinte bokáig érő) női ballonkabátokról? Közelgő ősz miatt tervezem egy ilyen ballonkabát vásárlását. Mennyire lehet “trendi/vonzó” most egy ilyen kabát?

Figyelt kérdés

aug. 29. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Trendinek trendi, de a magasságtól függ hogy jól e. Magasaknak jó sztem, alacsony lányoknak nem áll jól.
aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok picit, 168 cm magassághoz egy 120 cm hosszú kabát talán még jó lehet.
aug. 29. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem praktikus. Könnyen koszolódik az alja, ha pl. buszra kell szállni benne.
aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Magassarkút kell hozzá felvenni.
aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magassarkú jó ötlet, hidegebb időben mennyire passzolhat hozzá pl egy bakancs (természetesen színben hozzáillő)
aug. 29. 08:46
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Örökké szeretni fogod,ha a hozzádillőt vâlasztod. Soha nem fogod kidobni. Mindig minden helyzetben megállja a helyét. Bármit felvehetsz mellé,minden esetben stilusos lesz a megjelenés.
aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Reménykedem, hogy így lesz :) Nagyon tetszenek ezért próbálok véleményt kérni :) 168 cm magassághoz jó lehet 120 cm-es ballonkabát?
aug. 29. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:

A terd ala ero az elegans. Igen. Ha merev az anyag,vekonyit,a lagy esesu koverit. Figyelj ra,h a gombok cirmosak legyenek.

Messzirol meg lehet mondani az anyag esese alapjan ,h draga volt-e.

aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy szövetkabátom ami picivel térd alá ér, ezért szeretném kipróbálni milyen volna egy hosszabb ballonkabát ami majdnem bokáig ér. Csak tanácstalan vagyok :)
aug. 29. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
En is 168 cm magas vagyok, es imadom a trench coatot. Azt ajanlom, hogy ne bokaig eröt vegyel, hanem also labszar közepeig eröt. Fantasztikusan nez ki bö nadraggal, es sneakerrel. A lenyeg, hogy a trenchnek lezsernek kell hatni rajtad, különben nagymamas. Szoval vagy nyitva hagyod, vagy nyitva hagyod, es az övvel szorosra kötöd a derekadnal, a gallert felhuzod. Garboval, ja, es max. ket szint kombinalj, beleertve a taskat es cipöt/csizmat is. Svajci sapka passzol hozza.
szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!