Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ing első randira?

Nemethdavid0 kérdése:

Fehér ing első randira?

Figyelt kérdés
Érdemes-e fehér hosszúujjú inget felvenni nyáron egy éttermi randihoz vagy nem? Vagy mi a véleményetek róla?

aug. 23. 17:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mind1 hogyan öltözök mivel válaszra se méltat. A sztori a következő aki kíváncsi rá: pár hete bekövetett majd nem sokkal késöbb ráírtam. Beszélgettünk 1-2 hétig de mivel nem volt bőbeszédű ezért azt a következtetést vontam le hogy nagyon nem is kíváncsi rám szóval ráhagytam. Aztán 2 héttel késöbb eggyik hétvégén csak úgy rámírt hogy mi a helyzet. Itt folytattuk a beszélgetést nem sokáig majd megkérdeztem hogy nem-e ülnénk be valahova. Mire ő azt mondta: persze nincs semmi programja úgy se. Munka miatt csak másnap tudtam lefikszálni az időpontot amire azóta se kaptam a választ úgy hogy a mai napról lenne szó. Na mind1 majd legközelebb, köszi a válaszokat :)
aug. 24. 16:05
 12/14 anonim ***** válasza:
én inkább felvennék egy lazább lenvászon inget. lehet, hogy nem olyan elegáns, de jobban néz ki, lengébb, és kényelmesebb is. jobban érzem magam benne, tehát nem feszengek emiatt sem
aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha mégis összejön, nyugodtan mehet sztem a fehér ing. Csak legyen laza, felhajtott ujjak, pár gomb kigombolva stb.. Nálam nagyon nyerő az ilyen, bírom a laza elegáns pasikat;)
aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? sztem minden korosztálynak megvan a megfelelő öltözete
szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!