Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az eladó nem adja fel a...

Ha az eladó nem adja fel a csomagot automatikusan negatív értékelést küld nekem is a Vinted?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt megakadályozni? Már csak két napja maradt az eladónak, hogy feladja a csomagot. De 3 napja rá se nézett a Vintedre. Látom, hogy még nincs egy értékelése sem. Nem szeretnék negatívat kapni, mert sok dolgot árulok és csak pozitív értékeléseim vannak. Mit kell tenni ilyenkor?

aug. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az eladó kap negatívat, te pedig semmit.
aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja - ne aggódj :)
aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert te ebben nem vagy hibás, nem kapsz negatív értékelést miatta.
aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Mi lett a csomaggal?
aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adta fel. Amikor lejárt az idő a Vinted küldött üzenetet, hogy az eladó nem adta fel a csomagot és azonnal vissza is térítették az összeget az egyenlegemre. Viszont nem kapott automatikusan negatív értéklést. Jelenleg van lehetőségem visszajelzést írni, a beszélgetésben. Viszont nyílván viszonzásul ő is negatívan értékelne. Egy hét múlva nem tudom mi lesz, akkor szokta a Vinted automatikusan pozitívként értékelni az elmaradt visszajelzéseket. Olyankor a vevőtől érkezik egy pozitív jelzés automatikusan az eladónak. Ez nagyon rosszul van megcsinálva ilyen esetekre. Az eladónak járna negatív, nekem pedig semmi. És azok az opciók, hogy ha értékelem akkor mind ketten negatívat kapnánk, mert viszonozná. Ha nem értékelem akkor az automatikus mindkettőnket pozitívan értékel. Igazságtalan ez az egész.
aug. 19. 21:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!