Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Soknak számít, ha valakinek...

Soknak számít, ha valakinek 30 bikinije van?

Figyelt kérdés

aug. 13. 22:13
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az rengeteg :D max 10-et képzelek el olyan embernek is, aki rendszeresen jár strandokra.
aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 van tehát igen
aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Még akkor is, ha trópusi országban élsz, víz mellett, ahol napi szinten strandolsz.


Ennyi bugyim nincs.


Bikini elég 2-3 pár, ennyit ki tudsz mosni, és meg is szárad mire mész, még ha gyakran strandolsz is

aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked annyi van? Mi miatt gyűjtöttél össze olyan sokat?
aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
30 bikini? Na ezért jön a klímakatasztrófa.
aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egész nyáron egyet használok, de van nálam mindig egy pót, ha történne valami. Én azt az egyet addig használom, amíg lehetséges.


Szerintem teljesen felesleges és pénzkidobás volt azt a 30-at megvenni, főleg úgy, hogy álltában is romlik az állapota. Pl. volt olyan bikini alsóm, amit évekig nem vettem fel, aztán mikor a kezembe akadt nagyon furcsa volt, mintha a gumi összeasszodt volna benne.


Kérdező, vásárlási függőségben szenvedsz?

aug. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 subrette ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sok és felesleges, de nekem is van ennyi. Különböző fajták, fazonok, más-más alkalomra. Évente veszek 4-5 újat, ami megtetszik. A férjemtől is szoktam kapni, ami neki megtetszik és szívesen látna benne. Sokat járunk vízpartra, strandolni, vízi sportokat űzni. Korábban modellkedtem is, innen is van pár darab. A Dunától nem messze egy kertvárosi részen lakunk, így itthon vagy a ház körül is bikiniben vagyok, amint az idő engedi. Így van, hogy naponta hármat is felveszek. Ezért van ilyen sok.
aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sima bugyiból akkor mennyi van neked, 200?!
aug. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mondjuk striptease bárban dolgozol, és ezek a "munkaruháid", akkor megértem.


Ott tényleg van, hogy egy este alatt jópár külön szettet fel és leveszel, és a padló után már vissza nem.


De egyébként minek?

aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

"30 bikini? Na ezért jön a klímakatasztrófa."

egyetlen XL-es ruhadarabból kijön

aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!