Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számodra megfelelő ruhadarabok...

Számodra megfelelő ruhadarabok? Hány évesen találtad meg stílusod?

Figyelt kérdés
Mindig tudtad mi előnyös számodra? Gondolok itt testrészedre amire büszke vagy azt kihangsúlyozni? Popsi vagy akár mellméret? Hány évesen érzed úgy hogy sikerült? S mit szeretsz magadon?

aug. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de ha nem baj leírom 😅


16 évesen eldöntöttem, hogy elegáncsós akarok lenni. Teljesen még nem sikerült, de rengeteg ingem van, és szebb nadrágokba járok.

aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig változik. Kb minden szezonban más stílus tetszik pedig már 28 vagyok. Most úgy érzem sikerült megtalálnom egy normális egyensúlyt a sportos és a nőies öltözködés között, ami nehéz nekem, mert nagyon szeretem a kényelmes cuccokat. Szeretem a fenekemet meg a mellemet is hangsúlyozni, de (szerintem) nem túlzóan.
aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még most, 17 évesen sem találtam meg pontosan, de már jó úton haladok felé.


Én próbálom az alakom kihangsúlyozni, szeretem a bőszárú és trapéz farmereket, csípőnadrágokat. Szeretem ezt a kissé már retro öltözködési stílust.

aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Stílusom nagyon korán volt de a testemmel nem voltam kibékülve, extra vékony voltam. Nem volt sok lehetőségem sem vásárolni, volt 2 kínai azt cső, azok a ruhák meg szabásban nem voltak jók, a legkisebb méret is nagy volt rám, így még soványabbnak tűntem. 20 bőven elmúltam mire minden összejött, egyszerre volt lehetőségem, pénzem és összehoztam a jó testet is. Hangsúlyozni a derekam szeretem, hordok ilyen corset belteket meg fűzőt is, nekem nagyon tetszenek.
aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tini koromban nem volt önbizalmam, kb 17-18 éves koromban kezdtem el foglalkozni jobban azzal hogy mi áll jól, mi az előnyös. Akkor kezdtem el a stílusokkal is kísérletezni. Azelőtt mindig bővebb ruhákat hordtam mert nem voltam megelégedve az alakommal. Mostmár szeretem kihangsúlyozni az alakom. Vékony vagyok és sportolok is mellé ezért még vagyok elégedve az alakommal. Több minden van a testemen amit szeretek és ki is hangsúlyozom. Pl a vékony derekam. Régen a mellméretemmel nem voltam megelégedve de már kezdem elfogadni azt is.
aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!