Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kövérebb ( hason hájas),...

A kövérebb ( hason hájas), nőknek jól áll az olyan nyáron viseletes ruha,ami derékban gumírozott, és pöttyös, vagy az felejtős?

Figyelt kérdés
aug. 8. 05:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Felejtős.
aug. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt visel, amit csak szeretne.
aug. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán felveszek ilyet, eddig még nem volt panasz:P
aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Irigyellek. Én a kövérségem miatt nem mertem elmenni dolgozni,hanem itthonról végezhető munkát kerestem. Annyira szégyelltem még az utcára is kilépni.
aug. 8. 07:02
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
De ne szégyelld magad, biztosan gyönyörű vagy... az alakod pedig nagyon jó:)
aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van bennem egy gát is, mert iskolásként sokat szekáltak,és otthon is azt plántálták belém,hogy csúnya vagyok,stb. Sikerült már pár kg-ot leadni,de még rettentő munka áll előttem.
aug. 8. 07:09
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
De nem vagy az, gondolj erre, férfiak tömege van oda érted...
aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A férfiak többsége is kineveti a töltött hurkákat.
aug. 8. 07:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, menj el pszichológushoz, ha még az utcára is szégyellsz kimenni a kövérséged miatt. Mivel nem jársz ki, elmondom, hogy hazánk Európa egyik legelhízottabb országa, a legtöbb magyar elhízott és túlsúlyos. Te pont, hogy beleolvadsz a tömegbe.
aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem mindig szerettem feltűnően is öltözködni ráadásul, és most meg pláne nem mernék úgy kimenni.
aug. 8. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!