Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi történik, ha ugyanabba az...

Mi történik, ha ugyanabba az automatába adom fel az Vinted rendelést, mint ahova a vevő kérte?

Figyelt kérdés
Oda kérte ahova amúgyis betettem volna, mert hozzám az van közel. Ilyen esetben mi történik?

aug. 7. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Beteszed, a futár kiveszi, rájön, hogy ugyanoda be kell tennie, begeszi, a vevő meg kiveszi. Plusz utána lehet hogy megkérdez téged hogy mi a francért nem szóltál, hogy ugyanott akár személyesen is át tudnád adni neki, hogy ne kelljen feleslegesen szállítást fizetnie.
aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igaz postahivatal, MPL-es csomag... ugyanott adtam fel, amelyik postara kerte a cimzett. A felvevo p.cha meg meg is jegyezte, hogy az pont ez a posta. Megis bek.rta hatra a tobbi csomaggal, igy elvittek a logisztikai kozpontba, masnap visszahoztak ugyanoda... 😆🙄
aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen véletlen, akkor láttam amikor lekértem a szállítási címkét. De ezért nem mennék messzebbre, mert nekem ez van közel.

Csak nem szeretnék bonyodalmat ebből.

#2 ez jó:)

aug. 8. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, csak lábjegyzet, hogy így is-úgy is elviszik a logisztikai központba, szortírozzák, stb. majd újból kiszállítják ugyan oda, tehát nem hagyja ott a futár. Muszáj az adminisztrációt rendesen végigfuttatni. Egyébként nem hiszem hogy bonyodalom lenne belőle.

Én azon szoktam "nevetni", hogy az egyik automata szó szerint szemben van velünk egy családi üzletben, míg vagy 5 másik egy utcával arrébb egy áruháznál, de automatába sokszor fele annyiba kerül, vagy egyenesen ingyenes a kiszállítás, pedig ugyanakkora távot megy a csomag mint ha becsengetnének vele. Tudom hogy ez nem így működik, de néha megmosolyogtatók az ilyen egybeesések :)

aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül az volt, hogy azonnal értesítettek hogy a csomagom megérkezett, és a vevőt is

Tehát nem vitték el sehova, aznap átvette a vevő

aug. 11. 12:16
 6/6 anonim válasza:
100%
#4 Szerintem nem feltetlenul. A 2. vagyok, ugyan mem csomag, de mar olyan is volt, hogy azon a postan adtam fel egy ajanlott levelet, ahol a cimzett postafiokja is volt. Azonnal "kezbesitve" is lett a level feladas utan.
aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!