Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhát vásároltok egy...

Mennyi ruhát vásároltok egy alkalommal ? Mekkora összeg a normális, egy nőnek az éves ruha vásárlásra amit kiad?

Figyelt kérdés
júl. 26. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak másodkézből, kb csak cipőt, fehérnemüt nem.

Pólók max 1500, nadrág 3000ig, blúzok 3000ig stb

Általában tavasszal és tél elején költök kb 30-30 ezret úgy összesen mindenre. Plusz ha szétmegy a cipo es ujat kell venni az kb 25k. Arra szánok mert rossz a lábam, kell a jó cipő

júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit találok a turiban. Legyen a limit 10 darab, eddig annál több használható cuccot nem találtam egyszerre. 400-1000 forintos darabáron.

Annyi a normális, amennyit az adott nőnek az anyagi helyzete megenged. Ha hitelből vesz 5 fölösleges ruhadarabot máris nem normális. Ha azért vesz 1 szettet hitelből, mert épp nincs pénze, de muszáj menjen valahová az más eset.

júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

15000 Ft póló,nadrág,ruha.Most sokat Vintedeztem is.Akkor vásárolok,kell valami.Ha ndm sürgős,akkor várok egy akciót.

Viszont én évekig hordok egy ruhát,ezért nem sajnálom rá a pénzt.Monst két hónap alatt költöttem minimum száz ezret.De ebben van itthoni normálisabb,munkahelyre való,meg egy farmer csere,mert tönkrement.

Legközelebb akkor veszek valamit,ha nagyon tetszik.

Mindenkinek a pénztárcájától függ mennyit ad ki rá.Spórolni valamire jobban megéri,mint minuszba lemenni.

júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-1 darabot ha megtetszik, bár szükségem azokra sincs. Nadrág kellene már, sok éve vettem az utolsót, rám iszonyatosan nehét találni, mert akkora hasam van, mint egy 8 hónapos terhesnek, a fenekem és a lábaim viszont normál méretűek...
júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem indulok el kifejezetten nagybevásárlási céllal, egy-egy darabot megveszek, ha nagyon megtetszik, de igazából alsóneműkön kívül most semmiből nincs valódi szükségem utánpótlásra. Évek óta csak turkálókba járok, így minimális összegeket költök.
júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ritkán vásárol de akkor sokat, egy héten keresztül minden nap jönnek a csomagok. Általában tavasszal és ősszel rendel nagyobb adag ruhát, de nem tudom mennyit költ pontosan. Szerintem nincs olyan hogy "normális összeg". Mindenki annyit költsön amennyi belefér. Valaki elkölt cigire meg piára havi 50 ezret, valaki meg ruhára. Ha ettől boldog és megengedhetné magának, felőlem akár egy milliót is elkölthetne ruhára, inkább ez mint valami káros szenvedély.
júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én neten vásárolok akciókkor. Pl ha le van árazva egy tommy/calvin klein kabát 90-ről 30ra, és nagyon bejön. Rieker papucs 30 helyett 7-10.000 stb stb

Néha veszek vintedről, remixshopról is cuccokat, de csak új, címkés termékeket.


Van, hogy egyszerre elköltök 100.000-et, de több mint fél évig nem veszek utána semmit.

Szoktam eladni is a régi cuccaimat, sok esetben drágábban mint amennyiért vettem őket 😂 tehát jön vissza is pénz

júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!