Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti miért utáljátok...

Lányok, ti miért utáljátok annyira a zsebes gatyákat egy férfin?

Figyelt kérdés
Több nőtől is hallottam ezt a véleményt, miszerint béna a zsebes gatyát hordó faszi. Nekem is van több ilyen nadrágom és baromi praktikus pakolászni a zsebekbe.

júl. 25. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem... Van olyan férfi farmer például, amin egyáltalán nincs zseb? Mert én még nem nagyon láttam ilyet. Vagy most az ilyan cargo gatyákra golndolsz?
júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem zavar, sőt.
júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, igen, erre gondoltam, elnézést, nem voltam specifikus.

Szóval a többzsebes cargo gatyákra értettem.

júl. 25. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Horgászatra, vagy akinek olyan a munkája, hogy közben sokat kell pakolásznia, sok mindennek kell kéznél lenie, annak oké. De szerintem sem való utcai viseletnek.

Nem állítom, hogy utálom, de számomra olyan, mintha valaki utcára mindennepi viseletként hordana kantáros szerelő overált.

júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt sosem hallottam. Mondjuk 26 vagyok, a korosztályomnak nincs annyira ideje más külsejével foglalkozni de.. imádom a cargo nadrágot. Miért ne hordhatná, akinek tetszik? Szerintem ez sarkítás, nem egy feketelistás dolog.
júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zsebes nadrág szerelésre, barkácsolásra való!

Ezért utálják.

aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A zsebes nadrág szerelésre barkácsolásra vaó"

Képzeld a szmokingom nadrágja is zsebes.😁

Na erre mit lépsz?

aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!