Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens vegán bakancs...

Dr. Martens vegán bakancs tapasztalatok. (?)

Figyelt kérdés
Sose vettem még ilyen márkájú cipőt és találtam egy fajtát, ami tetszik és vegán bőrből készült. Mik a tapasztalatotok ezekkről a vegán, műbőr martensekről? Kevésbé vagy ugyan annyira bírják a strapát mint a sima bőr változat?

júl. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Közönséges műbőr és emiatt durván túl van árazva. Azt a viselési komfortot egy noname kínai bakancsi is hozza.
júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Műbőrt én sem vennék annyiért mert az minden márkán ugyanúgy viselkedik. Ha már drága bakancsot veszel, akkor bőrt éri meg. Sokkal kevésbé lesz tartós a vegán.
júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudni kell, hogy a martens próbálja egy árkategóriában tartani a hagyományos bőrbakancsaival a vegán bakancsokat, ezért nem a legjobb minőségű. Ha vegán vagy vannak magas minőségű erre specializálódott gyártók, de az drágább lesz mint egy martens.

Ha nem ragaszkodsz a vegán műbőrhöz, akkor a hagyományos bőr bakancsot válaszd. Nem tudom melyik fajtát találtad meg, de ha nem limitált kiadás volt, akkor kell lennie sima bőr kiadásban is, hiszen azt dobták ki a piacra eredetiben, és csináltak belőle vegán verziót is.

júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
#1,#2 egyébként ez nem a kínai műbőr ami ugye olcsóbb. A vegán bőr egy másik technológia ami még jóval drágább mint a rendes bőr. Persze a végén ugyanott tartunk az is csak műbőr, de minőségben sokkal jobbak már ezek a vegán cuccok.
júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél rendes bőrt, 1460 vagy 1490 vagy 1914-es tipust.
júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy idén 4. éves vegán jadonom van, egyéb bőrből készült társai mellett. Tapasztalatom vele, hogy szinte nem kell gondozni a bőrt (mivel nem is lehet nagyon mivel), nincs megrepedezve sem, ahol ugye rendszeresen hajlik(orránál,bokánál, szárán). Lábam sem büdösödik jobban bele, mint a normál bőrbe, sőt kevésbé mint egy műbőr cipőbe. És sok harctéri km-n túl van még túrázáson is. Vagy csak szerencsém volt vele, én tudom ajánlani.
júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!