Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háda, vagy Premier Outlet?

Háda, vagy Premier Outlet?

Figyelt kérdés

Szeretnék márkás holmikat jó áron vásárolni.

Hol érdemes?

Köszönöm.



júl. 24. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kilós Hàdàkba járok, mostanában alig találok márkásabb dolgokat. Tele van Sheines és Primarkos ruhákkal, elég sok műszàlas, kopott, foltos vagy bolyhos.

Nyilván ha mázlid van lehet találni szuper dolgokat. Ha kifejezetten márkás dolgokat akarsz és nem napokatak akarsz eltölteni a ketresgéléssel,akkor én az Outleteket jobban tudom ajánlani.

júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Sinsay. Konkrétan a hàda àrai alatt voltak mindennel, mikor legutóbb néztük.
júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Outlet! Hádában már csak elvétve találsz igazán márkás minőségi darabot és hozzá teszem azt még drágábban adják, mint a no nameket. Rengeteg Shein márkájù ruha, amit pofátlan mòdon drágábban adnak használtan, mint amit Sheinről rendelsz.
júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig az V. ker.-i Hádába jártam...nem rossz, de szép, márkás cuccokat nem nagyon találtam.

Hallom, hogy jó a Sinsay is, kipróbálom.

Biatorbágyon van egy Premier Outlet, gondolom ez az egyik legjobb hely.

Köszönöm szépen a hasznos tippeket.

júl. 26. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Premierbe érdemes többször szétnézni, nagyon sokszor ki lehet fogni szó szerint elképesztő leárazásokat.
aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!