Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kövérebb "hasasabb" nőn...

Egy kövérebb "hasasabb" nőn is tudnak jól állni szoknyák,és egybe ruhák, vagy a hájhurkák miatt felejtse el?

Figyelt kérdés
Ha szeretne szoknyát felvenni,milyen ajánlott?
júl. 24. 10:57
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
93%
Az A vonalú szoknyákat kifejezetten ajánlani szokták nekik. Van kövérekre is sok szép ruha meg szoknya, csak nem kell testre cuppanósat venni meg figyelni kell rá, hogy hol szűkebb, hol a varrás a derekán/mell alatt vagy hogy van-e varrás rajta egyáltalán.
júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Szoknya oké, de egybe ruhát én még nem láttam kövér nőn jól állni. Kidomborodik a has, bevág a bugyi/melltartó és annyi is az összképnek.
júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik alakformáló fehérnemű is
júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bő fazonú ruhák kövér nőkön is jól állnak, ápol és eltakar, a szoknya már veszélyesebb, mert az derékban biztosan megtöri az összképet.


Pl. az ilyen ruhák szerintem tökjók:

[link]


[link]

júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szabástól függ. "A" vonalú szoknya, derékban kicsit behúzott, amúgy bő egyberuha csinos lehet egy teltebb nőn.
júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én pl nadrágot utálok hordani, na az kiadja a hepehupákat 😂 Az A vonalú egyberuhák és szoknyák a kedvenceim, illetve a tüllszoknya, az aztán tényleg ápol és eltakar.
júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tud jól állni. Tegnap kérdezték meg fogytam e pedig csak egy jól szabott ruhát vettem fel. Nekem pl kövéren is megvan a homokóra lakatom szóval a derékban húzott, onnan A vonalú ruhák iszonyat jól állnak.

De van egyenes fazonú ruha is, az nem feszes, picit bővebb és azt is dícsérték. Mindezt 32es BMI-vel.

Illetve sokat számít hogy tetssz magadnak éy magabiztosan viseld

júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
176/100 kg vagyok. Nekem a mell alatt bővülő szoknyák kifejezetten jól állnak, homokóra alkatom van. Hordom is őket gyakran. Nem is kövérség kérdése, hanem inkább alkat. Almák pl. ne hordják ezeket szerintem, mert borzasztóan előnytelen lenne rajtuk.
júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán felveszek iylet... pasik meg szoktak nézni:)
aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nadrágok nagy része ugyanúgy vagy még előnytelenebbül áll
aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!