Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre, vendégként ez a...

Esküvőre, vendégként ez a ruha sok lenne?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Anyukám szerint nagyon szép és elegáns, bár ő kicsit olyan, hogy olyan a megjelenése, hogy ha valahová megérkezik, mindenki észreveszi és elhallgat... Én meg szeretek elvegyülni a háttérben maradni, ezért "félek" hallgatni rá öltözködésben.


júl. 21. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Ízléstelen dolog a menyasszonyt túlöltözni. Ez a ruha túlzás.
júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Láttam a menyasszony ruháját, kb. lehetetlen lesz bárkinek is túlöltözni. :)
júl. 21. 16:58
 13/23 Noren1989 ***** válasza:
83%
Az, túlzàs.
júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Szép ruha, de túlzás lenne.
júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszorúslány vagy, tökéletes, de egyébként sok.
júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nagyon durván néz ki. Nem venném fel. Hacsak nem Győzike lányainak esküvője lenne, vagy Fásy Zsülié.
júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már nagyon puccos esküvőn.. Nem ilyen hercegnős ruhában voltak a nők. Látszott, hogy egy vagyonba öltözött mindenki, de nem báli ruhát vettek fel.
júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy full extrás ruha.


Amennyiben white tie a dresscode, esti esküvő lesz, akkor okés. De ezek az esküvők ritkák, és ha ilyenre lennél hivatalos, nem lenne kérdés, hogy ez oké-e.

júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha a menyasszony tényleg extrábban lesz, akkor talán. Viszont sok esetben a menyasszonynak is olyan egyszerű a ruhája, hogy egy ilyen ruhában te feltűnőbb lennél, mint a menyasszony. De amennyiben tudod, hogy a menyasszony sokkal puccosabb ruhában lesz, és őt nem zavarná a te ruhád, akkor húzd, mert amúgy szerintem szép.
júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez sehogy sem jó. Egyrészt egy átlag magyar esküvőre nagyon túlzás. Másrészt még ha az átlagnál puccosabb esküvő is lesz, akkor is túl sokat mutat. A spagettipánt, az átlátszó anyag, meg a köldökig érő dekoltázs bunkóság egy esküvőn. Ettől függetlenül mindig van egy-két nő akinek annyira szürke az élete, hogy mások esküvője az egyetlen esélye arra hogy mutogassa magát, és csakazértis megjelenik félpucéron.
júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!