Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagosnál kövérebb lányok ti...

Átlagosnál kövérebb lányok ti hol vásároltok? 42-44-es méretűek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 40-44-es méretemmel nem érzem magam kövérnek,de van rajtam egy kis felesleg.

A kérdésedre válaszolva:kínaiban néha találok egyébként van 1-2 utcai árus akiknél jó cuccok vannak és olcsó is.

2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké, bocsánat a kifejezésért, de most igy hirtelen más nem jutott eszembe.

Kinain kivül, még hol vásárolsz? Árkádban lévő boltokban találsz valami ruhát? Vagy egyáltalán hol érdemes körül nézni.

2010. okt. 31. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.C&A-ban volt méret csak nem tetszett:(

Piacon meg lehet próbálni,olyan árust kell keresni akinél török ruha van,jó minőségű és sokáig bírja.

2010. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
MOndjuk én nem vagyopk tipikus kövér, csak nagyon magas (184) de nagyon jó, előnyös ruhák vannak pl a cropp townban, és nem látszik rajtuk, hogy azért vetted, mert kövér vagy, mert vagányak és mindenkinek jól állnak
2010. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én sehol:S

farmerben 33as kell, amúgy 42-44es, és SEHOL nem kapok normálisat...:S

pedig már egy minta nélküli sötétkék farmerrel is megelégednék, ha kapnék:S

de mindegyik dereka fenn van a köldökömnél:S

2010. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én turkálóban vásárolok, mert nagyon sok a nagyméretű, de szinte hordatlan holmi, ráadásul nagyon olcsón.

farmert eddig még nem találtam magamnak, de le is tettem róla, jó nekem a szövetnadrág... :)

néha találok teszkóban, auchanban, corában nagyobb méretű, leértékelt, és viszonylag szép/elegáns nadrágokat, ezekre mindig lecsapok, de ezeket szinte mindig meg kell igazítsam: szárfelvarrás, deréktájon bevarrás vagy ilyesmi.

2010. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nadrágot a Skálában, vagy a piacon, esetleg turiban. Felsőt pedig a C&A-ban, vagy a Jeans Clubban.
2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A NEXT-ben vannak tök jó farmerok. Mondjuk nem a legolcsóbb, de ha kell farmer, akkor megéri annyiért.:) Egyébként egyre több helyen látok már 44-es nadrágokat. Springfield, Bershka, Pimkie,... Viszont én inget nem kapok magamra. Hiába 44es, mellben tök kicsi,de ha nagyobbat próbálok, akkor az meg lóg rajtam:(
2010. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!