Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem ezt az órát a...

Felvehetem ezt az órát a saját esküvőmre?

Figyelt kérdés

igazából már sok mindent olvastam, milyen órákat illik felvenni öltönyhöz, fehér számlapost, minél kevesebb szám legyen rajta, klasszikus öltönyórák, stb. De nekem azok nem tetszenek, egyiket sem hordanám, viszont ez amit linkelek, tetszik nagyon.

Gáz, ha ilyen óra lenne rajtam? Hülyének néznének?

[link]



júl. 12. 21:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

10

Azért mert az elegáns öltözködésnek nem az a lényege hogy mindenkinek az arcába ordítsd mekkora ízléstelen proli vagy.

júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Eddig ebbe bele se gondoltam. Ha fennakad és felgyűrődik az ing újja az gáz. Azért ezt is vedd figyelembe kérdező.
júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút vállalható ez az óra öltönyhöz. Nem kifejezetten öltönyóra, de szép és elegáns.


Ráadásul ez univerzális óra, amit casual elegance ruhákhoz is felvehetsz. Így nem az lesz, hogy kidobsz egy rakat pénzt egy órára, amit egyszer viselsz, majd a fiók mélyén hever, mert csak ritkán hordasz öltönyt.


Pluszpont, hogy a Citizen valódi óragyártó.

júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
11#: a proli az te vagy, neked gyártják az olcsó öltönyórákat
júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

14

Öltönyórából nincs olcsó mivel az igazi öltönyóra tömörarany, nem olyan mint a 6 ezres tescos futtatott réztokozls borzalom amit a futtatott kutyalánc mellé felveszel 😎

júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
semmi másra nem jó, mint felvágni. mind ugyanúgy néz ki. ugyanazt tudja, csak benne van az anyag és a név.
júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26%

16

Mint már írtam az öltönyóra kicsi és szolid az ingujj alól alig látszik ki, tehát nem a felvágás a lényege. Az a parasztok szokása.

júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nézz meg pár esküvői videót akkor.
aug. 13. 15:33
 19/20 anonim ***** válasza:

18

Nem szoktam parasztlagzikról videót nézni.

aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pedig nálad nagyobb paraszt nincsen.
aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!