Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kőművesek építkezési munkások...

Kőművesek építkezési munkások hogy bírják ilyen melegben a napon? Nyakig érő, szinte mindent takaró pólókban vannak ?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak akiknek már annyira melegük van hogy már felgyűrik a hasukon a pólót, de még ezt is ritkán látni. én nem bírnék szenvedni a nagy melegen ilyen ruhákban, miért nem veszik le a pólót? vagy valami lengébb ruhákat viselnének a férfiak?
júl. 12. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megvédjék őket a nap káros sugárzásaitól. Így nem égnek le. Fehér póló vissza is veri a nap nagy részét.
júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap jöttem el egy nagyobb építkezés mellett, ott szinte senkin nem volt póló. De amúgy aki rendszeresen szabadtéri munkát végez, az valamennyire hozzá tud szokni. Nem annyira, hogy kimondottan élvezze a 40 fokot, de kevésbé szenved tőle.
júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató/cég is szabályozza miben kell lenniük.
júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A sivatagba se lenge ruhába vannak az 50 fokba, hanem mindent takaró öltözékbe. Ha nem így tennének, igen hamar szénné égetné őket a nap. Ráadásul a fehér vissza is veri a fényt. Szóval itt is hasonló az elv. Egyébként árnyékolással lehet még sokat nyerni ha helyben végzős munka, láttam 2 ilyen brigádot is akik gyakorlatilag hatalmas napernyők alatt ásták ki a közművekhez a hatalmas gödröt.
júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, akkor innentől teljesen értelmetlen a lányoknak a melegre hivatkozni a lenge ruhák miatt.🤔

szóval náluk mégis inkább a mutogatás a lényeg

júl. 12. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más kint dolgozni,mint csak néha kint lenni.Nő létemre nyakig beöltözve,hosszúujjúba és farmerbsn szedtem a gyümölcsöt,hogy ne legyek ősszekarcolva.Utána meg tangabikini alsóban és egy semmi kis pólóban voltam.Aki egész nap kint van,hozzá szokik hideghez,meleghez is.
júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3.

Hát arra biztos nem tér ki, hogy az elegancia miatt pólóban kell lenni, egy alpontban meg engedélyezi a sörhas-villantást.

Elárulok egy titkot: ilyenkor nagyon sokan vizes pólót vesznek fel, meglepően hatékony.

júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én helyükben használnék naptejet vagy fényvédőt
júl. 13. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Aki barna, az nem ég le.

júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!