Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ritkábban hordott szín lenne?

Ritkábban hordott szín lenne?

Figyelt kérdés
Lányok/Nők!Ez most lehet kicsit hülyeség de már jó ideje figyelem az emberek ruháit,hogy általában milyen színt hordanak és jó rég nem találkoztam barna színnel(egy felső vagy nadrág)tehát fekete fehér meg szivárvány minden színét látom nap mint nap de barnával nem találkoztam tegnap is 2óra utcán sétálgatásnál sem,ez hülyeség lenne?

júl. 11. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem egy fiatalos szín, mármint általában, meg hát nem is éppen nyárias. Nekem mondjuk van egy évekkel ezelőtt vásárolt karamellbarna nadrágom, amit nagyon szeretek, de hőségriadó idején nem azt hordom.
júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen szín az üzletek kínálatában. Én viszont nagyon szeretem a barnának egy bizonyos árnyalatát, amit talán kakaóbarnának nevezhetnénk. Szereztem is egy ilyen színű egyberuhát.
júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
54%
Pár éve nagy divat volt a bézs meg a világosbarna, mostanság tényleg nem akkora divat. Meg inkább ősszel kerül elő.
júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!