Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Berkemann klumpák csak...

A Berkemann klumpák csak lakásban használhatók, vagy utcai használatra is alkalmasak?

Figyelt kérdés
A talpuk elég vékony és nem túl recézett. Akinek van ilyen, mit tapasztal, nagyon kopik?

júl. 11. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Ami kopik, otthon is kopik.
júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem más, ha parkettán vagy járólapon használod, mint ha betonon, aszfalton. Ez utóbbi jóval durvább felület.
júl. 11. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lakás, iroda, munkahely, kórházi használatra jól.
júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fatalpú modellekre gondolsz?
júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos nem volt alaptalan a gyanúm. Nagy kár, nem értem, miért csak benti hordásra készítik, más márkák masszív, kifejezetten "utcai" talppal rendelkeznek (a Soft-Toefflert néztem ki, de ezek szerint le kell tennem a Berkemannról, pedig kényelmes).
júl. 12. 07:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Elvileg létezik Berkemann fatalpú klumpa utcai használatra való kivitelben is (legalábbis a talp stílusa és a leírás erre utal), de Magyarországon a jelek szerint nem kapható:


[link]


Keress rá, hátha meg tudod rendelni valamelyik külföldi oldalról.

júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudtam, hogy létezik ilyen, de sajnos nekem lenne jó, mert a mérete csak 8,5-ig van, nekem meg 9-9,5 kellene. Amúgy meg nem tetszik a színe / mintája, nőként sem venném fel.
júl. 12. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem Batz van, nem Berkemann, és nagyon ritkán használom kinnt, inkább lakásba
júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán tud ezekre cipész talpat tenni újra meg újra. Viszont sétáláshoz hosszabb távon nem tudom mennyire ideálisak. Vannak tapasztalatok?
júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, 9-es, utána fogok nézni, ki vállal ilyen talpjavítást. Iszonyat drágán dolgoznak a cipészek, de azért biztosan jobban megéri, mint újat venni (a modell, amiről szó van, 46.000 Ft, ha egyenesen a gyártótól rendeli az ember).

Tapasztalatom konkrétan nincs ezzel a termékkel, de úgy általában a klumpákkal igen, szóval nem túrázáshoz venném. :)

júl. 14. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!