Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet márkás vagy nem...

Hol lehet márkás vagy nem feltétlenül márkás, de jó minőségű pólókat venni egy plázában? Melyik ruha boltba érdemes bemenni?

Figyelt kérdés
És persze ne legyen horror összeg. Nem adok 10 ezreket egy pólóért, max 5 ezret. Eddig mindig a new yorkerbe jártam, de nem a legjobb minőség sajnos. Igaz a legolcsóbb 2-3 ezer forintos pólókat vettem eddig. Esetleg ott is van drágábban jobb minőségű? Vagy melyik üzletben keresgéljek?

júl. 10. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Polonagyker.hu
júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan nem plaza,de jó minőség, nincs márkajelzés és a kiskerekhez képest jóval olcsóbb. Kis mennyiségben, 1-2 darabot is is szállítanak
júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában C&A-ban találtam meglepően jó minőségű pólókat olcsón.
júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 jónak tűnik ez az oldal, mennyire pontos a méretezés?
júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is a C&A-t ajánlom. Mostanában rettentően rákaptam erre a boltra.
júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 elég pontos. De ha nem vagy biztos benne vegyél egy számmal nagyobbat, vagy ilyet is olyat is.
júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a KIK-ben találtam jó minőségű, ÉS megfizethető árú pólókat.
júl. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!