Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan béreljek menyasszonyi...

Honnan béreljek menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Mivel az életben 1 alkalommal tervezem a ruhát felvenni, indokolatlannak érzem, hogy vásároljak, viszont sok helyen azt látom, hogy bérelni is kb annyiba kerülne, mint vásárolni.


Körülbelül 50-100 ezer forintot szeretnék a ruhára költeni. Tudtok olyan szalonokat Budapesten és a környékén, ahol ilyen összegért szép ruhát lehet bérelni?


Plusz előny, ha a szalon nem kér el egy ruhapróba alkalmával 10.000 forintot.



júl. 10. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a minőségi ruhákat nem adják ki ennyi pénzért. :(
júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Suerintem ennyiért nem lehet szép ruhát

Azt is vedd figyelembe hogy bár egyszer lesz rajtad ez a ruha, de egész életedben ezeket az esküvői fotókat fogod nézegetni. Te is, a gyerekeid , és az unokáid is.

júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legelejtettem az első mondat második felét. Szovalnaztbakartam írni hogy szerintem annyiért nem lehet. Bár nekem lehet hogy más a szép.
júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gaiajane válasza:
Jajj ne tedd ennyi pénzért tudsz venni 1x használt hibátlan állapotút facebook csoportokba vagy vinteden szebbnél szebbek vannak és kevesebbszer használt mint egy kölcsönzött
júl. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gaiajane válasza:
Az én ruhám vinteden 30k volt kiegészítőkkel együtt eredeti ára 220.000. Ft volt egy debreceni szalonból 1x volt a csajon leméred magad leméri a ruhát és ennyi meg is van
júl. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!