Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eláll a fülem, ha a baseball...

Eláll a fülem, ha a baseball sapkát rendesen a fejemre húzom, Ennek ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
Eléggé kis termetű emberke vagyok, és nem találok magamnak olyan baseball sapkát, ami jó lenne a fejemre. Van több is, de ami jó a fejemre, az mind sötét színű, és nemes egyszerűséggel belerohad a fejem, ha nyáron verőfényes napsütésben hordom. Kínomban már gyerekméretű rikító narancssárga, de műszálas sapkát vettem a Decathlonban, ami kb. ugyanazt eredményezi, mintha fekete pamut volna. Nem mellesleg kicsit cikinek érzem, hogy felnőttként gyerekruhát kell hordanom.

júl. 9. 10:22
 1/2 anonim válasza:
Előfordul, valójában az nem is rendes baseball sapka, amitől nem áll el a füled:D Amúgy egyáltalán nem ciki, bár ne legyen rikító narancs, biztos próbáltad már a felnőtt méretűt teljesen meghúzni, ha nem megy semmi akkor ne baseball sapkát keress. Most nagyon elterjedt, divatos ez az un. "Bucket hat" sapka, nekem is van fehér, még soha nem sültem bele, az is állítható, nézd meg:)
júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valójában biciklizéshez kell nekem, nem baj, hogy rikító narancs, így messziről látszódom. Ha ezek így vannak tervezve, hogy nem kell addig a fejembe húzni, hogy teljesen ráfeküdjön a koponyámra, akkor jó, csak engem zavar, hogy olyan érzés, mintha csak egy bugyigumit húztam volna a fejemre🤣
júl. 10. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!