Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek föl a legnagyobb...

Miért vesznek föl a legnagyobb hőségben egy csomóan fekete ruhákat?

Figyelt kérdés
júl. 6. 20:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A sivatagban este nincs meleg lehűlhet 5c fokra is, lehet hogy csak este veszik fel a feketét, amúgy egyiptban fehér ruhásokat láttam, feketéket nem!
júl. 7. 20:22
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Én azért, mert az tetszik és mert nem látszik rajta az izzadságfolt. Nem ácsorgok egész nap a tűző napon, hogy a hőérzetemet befolyásolja a ruhám színe.
júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Metionin ***** válasza:
95%
Szinte csak fekete ruháim vannak, semmivel nincs benne jobban melegem, mint anno amikor iskolásként világos ruhákban kellett járnom. Inkább a ruha anyaga számít, bizonyos hőfok fölött meg már tökmindegy.
júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy egy picit jobban "melegít" és "izzaszt" egy sötétebb ruha, mint egy világos, de az minimális, és sokkal többet nyom a latba az, hogy az adott ruha milyen anyagból van és milyen szabású. Én pl. hordok feketét is, mert jól áll és szeretem, max. még inkább odafigyelek, hogy természetes anyagokból vagy anyagkeverékekből készült jól szellőző, vékony, kellemes anyagú ruhákat viseljek, amik lengébbek. Pl. bővülő aljú vékony lenvászon ruha vagy szoknya, palazzo nadrág, pamut vagy lenvászon, nem tapadós felsők.
aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!