Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktál fel venni alsóneműt?

Szoktál fel venni alsóneműt?

Figyelt kérdés

júl. 5. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nyáron itthon nem hordok, ha megyek vmerre, mindig veszek fel 19f
júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mooti ***** válasza:
100%

Sportos rövidnadrág alá sose veszek fel alsónadrágot, bár az is igaz, hogy minden nap másik rövid nacit veszek fel mint ahogy az alsó gatyót is.

Alap, hogy alsónadrág, zokni, póló naponta van cserélve. Persze csak akkor ha felveszem valamelyiket is 😁

Vannak napok mikor semmi sincs rajtam 🤔

júl. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Itthon én se hordok alsót

De ha megyek el veszek fel

18/f

júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Persze. Nem értem a kérdést, mi mlyen helyzetben és mi otivál valakit, hogy ne vegyen fel. Alsónemű nélkül nem érezném magam komfortosan, meg nem is túl higiénikus.

Itt írták egyszer, hogy van, aki teljesen meztelenül alszik. Egyszer kipróbáltam. Elaludni alig tudtam, mindig felébredtem arra, hogy zavar ez a szokatlan érzés, hogy a csupasz nemiszervem az ágyneműhöz dörzsölődik. Nekem egyáltalán nem volt kellemes egy laza pamut alsóhoz képest.

júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mooti ***** válasza:
42%

Minden ember más és más neveltetést kapott. Van aki rövidnadrágot se vesz fel mert feszeng benne. Vannak olyanok mint pl én, akinek se nem mondták se nem tiltották, hogy lengén öltözzön vagy meztelenül legyen. Van aki ilyen és van aki olyan. Ezzel semmi baj nincs. Én gyerekkorom óta alszom meztelenül valamint szeretek textil mentesen lenni akár napokat, heteket is. Felszabadító érzés számomra a meztelenség és tudom, hogy vannak olyanok akiket zavar ha pl egy közös tusolóban ha le kellene vetkőznie meztelenre és úgy kellene tusolni.

Én a naturizmusból azt is megtanultam, hogy minden embert el kell fogadni olyannak amilyen és ha találkozok bárkive azzal szemkontaktust létesítek, nehogy zavarba hozzam azza, hogy megnézem a testét. Amúgy meg egy textiles strandon sokkal több nyálcsörgező, beszólogató van mint egy nudista strandon. Ezt tapasztalatból tudom.

Egyszóval, fogadjuk el ha valaki nem akar levetkőzni és azt is ha valaki szeret textil mentesen lenni, napozni, úszni, tenni-venni

júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a meztelenkedéssel. Iskoás koromban testnevelésként volt úszás óránk. Természetesen nem volt mindenkinek névre szóló öltözője, egymás előtt vetkőztünk meztelenre, nem zavart. A nudizásra is gondoltam már, hogy szívesen kipróbálnám, csak felénk 100 km-es környezetben nincs ilyen legális hely... Ennek semmi köze ahhoz, hogy a nadrág alatt van-e rajtam alsó vagy nincs. Sőt, alsóból is a lazább fazonúakat szeretem, nem kedvelem, amikor be van zsugorfóliázva a szerszám. Szeretem ha van egy szabad mozgása. Az, hogy nem tudok teljesen meztelenül aludni, bizonyára valamennyire megszokás kérdése is. Szokatlan érzés, zavar, ezért rendszeresen felébredek rá.

De az alsó hiányát nem tartom praktikusnak, nem higiánikus, gusztustalan szerintem napközben enélkül flamngálni.

júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

20/F

Én ritkán hordok alsónadrágot, mostanában pld nem veszek fel, de ha veszek is csak a bő fazonu boxer-rövidnadrágot.

júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Nyáron azért mikor van 35+ fok

Nem hordok s rovidgyatya alá

aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!